Formalnie

Nieformalnie

Wkrótce

Opinie

Dotychczasowe doświadczenie

Kursy i certyfikaty

O mnie

- Podstawy grafiki od J. Kłosińskiego

- Tworzenie oryginalnego logotypu od podstaw

- Gimp 2.10. w biznesie i marketingu

- Adobe Illustrator CC 2017 od podstaw

- Social media marketing - skuteczna strategia komunikacji

Tak jak wyżej zostało wspomniane jestem grafikiem samoukiem. Moje umiejętności nabywane są metodą prób i błędów oraz w ramach wielu kursów online i innych materiałów wspierających naukę grafiki komputerowej i nie tylko. Poszerzam je także o wiedzę marketingową zdobywaną w ramach studiów.

 

Wśród nich znajdują się, m.in. kursy:

Moje doświadczenia z grafiką komputerową bazują w większości na projektowaniu dla własnych potrzeb oraz znajomych znających moje umiejętności.

 

Miałem niejednokrotnie okazje tworzyć grafiki dla mniejszych firm oraz organizacji, m.in. Studenckiego Koła Zarządzania i Przedsiębiorczości ,,Meritum" czy firm SoArco oraz Tech-Klim.

 

Aktualnie w ramach grafiki komputerowej działam w stu procentach freelancersko, jednakże w najbliższej przyszłości planuję poszerzyć swoje doświadczenia o pracę związaną bezpośrednio z ową branżą.

Jestem 22 letnim studentem Zarządzania w nowoczesnej gospodarce na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Swoją przyszłość wiąże zarówno z marketingiem oraz grafiką komputerową – która jest jedną z moich największych pasji, gdyż w stu procentach poznaną i wyuczoną samodzielnie.

 

Samouk, który dąży do stałego rozwoju swoich pasji oraz umiejętności, gdyż jestem przekonania, iż człowiek powinien uczyć się przez całe swoje życie. Równocześnie wykazuję się kreatywnością, rzetelnością oraz wielozadaniowością.

 

Pracując ze mną ludzie mówią, iż mają pewność, iż dana czynność zostanie wykonana dobrze oraz że widać po mnie, iż

 

Sprawia mi to czystą przyjemność!

O mnie

Dotychczasowe doświadczenie

Opinie

Kursy i certyfikaty

Menu

Znajdziesz mnie na

Galeria

O mnie

Kontakt

Strona

główna

Galeria

O mnie

Kontakt

Strona

główna

Paweł Mielnik

Projektowanie graficzne

O MNIE